Esrarengiz Kadın

-Esrarengiz Kadın / The Unknown Woman (La sconosciuta) 2006 İtalya,Fransa / TÜRKÇE DUBLAJ-. Irena, Doğu Avrupa'dan (Ukrayna) kaçarak İtalya'ya gelmiş genç ve güzel bir kadındır.

Responsive image
YAZAR
Charlotte Link
DOSYA BOYUTU
3,63 MB
YAYIN TARIHI
2015
DIL
Türkçe
ISBN
9786053437253

PDF formatında Esrarengiz Kadın. Sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bu kitabın açıklamasını bulabilirsiniz. Ayrıca doğrudan Esrarengiz Kadın kitabını tarayıcınızdan doğrudan çevrimiçi olarak okuyun. Bağlanın!


Avrupa Polisiyesinin Kraliçesinden Sıra Dışı Bir Roman… Kaza sonucu sakatlanan ağabeyine bakmaya mahkûm olan yirmi üç yaşındaki Elaine Dawson, başka bir ülkede yaşayan bir arkadaşının düğününe davet edilir. Bu vesileyle özgürlüğü tatma fırsatını yakalayacağını düşünen genç kadın bu seyahati gerçekleştirmek ister. Uçuş günü Heathrow Havalimanı'na ulaşan Elaine sis nedeniyle uçuşların ertelendiğini öğrenir. Zor durumda kalan genç kadın, geceyi havalimanında tanıştığı avukat Marc Reeve'in evinde geçirmeyi kabul eder ve o geceden sonra kendisinden bir daha haber alınamaz.Beş yıl sonra gazeteci Rosanna Hamilton bu olayı derinlemesine araştırmaya başlar. Elaine'in hâlâ hayatta olduğundan şüphelenmektedir. Kendisini nelerin beklediğinden habersiz olan Rosanna bu esrarengiz vakanın onu da tehlikeli bir şekilde içine çektiğini çok geçmeden anlayacaktır."Yüksek gerilimi ve soğuk atmosferiyle ruhunuza derinlemesine işleyecek bir roman."-Piranha-"Dâhice bir kurgu."-Centaur-"Link, günümüzün en iyi yazarlarından biri." -Journal für die Frau-"Charlotte Link pek çok yazarı kıskandıracak kadar başarılı!"-SWR-"Charlotte Link, zekice kaleme alınmış gerilim romanlarının üstadı." -Stern-(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 592Baskı Yılı: 2015Dili: TürkçeYayınevi: Pegasus 


Esrarengiz Kadın izle, Esrarengiz Kadın full izle, Esrarengiz Kadın türkçe dublaj izle, Esrarengiz Kadın hd izle, Imdb puanı 7.1/10 olan Esrarengiz Kadın 118 dakika süreli bir yapımdır.